Nazywam się Kamil Perlik i od kliku lat pomagam osobom zadłużonym pozbyć się długów.
Jestem prawnikiem w Kancelarii Prawnej LIBERO Sp. z o.o., w której specjalizuję się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym.
Ukończyłem studia prawnicze oraz studia podyplomowe na kierunku Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Posiadam bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu postępowań w przedmiocie upadłości konsumenckich.
Dzięki mojej pomocy kilka tysięcy ludzi zadłużonych cieszy się wolnością finansową oraz spokojem na co dzień bez długów.